Drew Scott Kimdir ?

Aralık 7, 2018

Drew ScottDrew ScottHakkındaDrew Scott
(28-04-1978)28-04-1978 (yaşı 39)
Vancouiler, KanadaİkametLos Angeles, Kaliforniya, ABDMeslekAktörAktif Yıllar2008-BurcuBoğaEşiLinda PhanBoyu193 cmKilosu88 kg

Drew Scott 28 Nisan 1978 ’de Kanada – Vancouiler ’de dünyaya gelmiş olan Kanadalı aktör, emlakçı ile girişimcidir. Çocukluğunu Maple Ridge kasabasındaki bir at çiftliğinde geçiren ünlü aktör, erginlik çağında basketbolla alakalenmeye kafaladı. Gençlik yıllarında, Thomas Haney Ortaokulu ’na dışarı giden ile burada spora olan becerisini mükemmelleştiren Drew Scott, mezun olduktan sonradan Alberta ’daki çiftliklerinde yaşamaya kafaladı ile ikiz kardeşiyle Calgary Üniilersitesi ’ne gitti.

Hollywood hayalleri olmasına rağmen, kardeşiyle beraber emlakçılık piyasasına antre yapan meşhur aktör, üniilersiteye girdikten sonradan bir konut kiraladı ile yeniledikten sonradan evi kiraya ilerdi. daha sonra 250,000 dolar peşinatla 200,000 dolarlık ev satın alan ikiz kardeşler, 50,000 dolardan fazla bir karla evi sattı.

Sonraki yıllarda mal alım satımı yapmaya devam eden ikiz kardeşler, 15 sene her tarafında her defasında sıradan 50 mal satın alarak, yenilediler ile evleri sattılar.  İki kardeş, 2004 ’te Scott Real Estate Inc. şirketini kurdu. Şirketin onlarca çalışanı vardı. Vancouiler ile Calgary ’de ofisleri olan kardeşler 2007 ’de Las Vegas ’a taşınarak orada bir şube açtılar.

Oyunculuk kariyerine 1997 ’de çeşitli tv şovlarıyla kafalayan Drew Scott, sonra 2006 ’da Smallville ’de görüldü ile birkaç filmde rol aldı. 2002 ’de kardeşiyle beraber egemen film üretim şirketi olan Dividian Production Group ’u kuran ünlü aktör,  2005 yılında Vancouiler ’a taşındı ile oyunculukla daha önemli bir şekilde alakalenmeye kafaladı. giderken ikiz kardeşiyle birlikte gayrimenkul temaları taşıyan bir dizi şovda ev sahipliği yapan Drew Scott, Benim Rüya Evim programında yer aldı ile daha sonra kardeşinin katılımı ile programın ismini Property Brothers olarak değiştirdi.

2010 ’da Las Vegas ’a taşınan Drew Scott, ertesi yıl kardeşiyle birlikte bir ev satın aldı. Mülkün yenilenmesi için yeni bir program oluşturan ünlü aktör, 2012 ’de Alış ile Satış programına kafaladı. Kasım 2016 ’da, Katrina Kasırgası sebebiyle zarar görebilen ile 11 yıldır ıssız olan bir evin tadilatını yapan kardeşler Brothers Take New Orleans adlı bir diğer misafir etme hazırladılar. Drew Scott ile nişanlısı Linda Phan ’ın Los Angeles ’taki evlerini her tarafta yenilediği diğer bir program olan Drew ’un Balayı Evi ile her yerde ekranlara döndüler.

Drew Scott Filmleri

Rol aldığı bütün filmler şu şekildedir;

Great American Dream (2013) – Jackson

Under the Apple Box (2012) – Eric

Amazon Falls (2010) – B Movie – Afiş boy

Dancing Ninja (2010) – DDR Boyfriend

Possession (2008) – Chris

Girlfriend Experience (2008) – John / Seslendirme

Drew Scott ’ın Aldığı Ödüller

Drew Scott Drew Scott ile kardeşi Jonathan, 2012 ’de Leo Ödülü ’nü kazandı.

Drew Scott ’ın Bireysel Hayatı

Toronto Moda Haftası etkinliğinde tanıştıktan daha sonra Linda Phan ile ilişki yaşamaya kafaladı. 13 Aralık 2016 ’da nişanlanan çift, Las Vegas ’ta birlikte yaşıyor.

sizlere cevapnedir.net farkıyla sunulmuştur

bu makaleye arama motorlarında rüyada Drew Scott Kimdir ? görmek , Drew Scott Kimdir ? görmek ne anlama gelir , rüyada Drew Scott Kimdir ? görmek nedir, Drew Scott Kimdir ? görmenin anlamı nedir kelimelerini yazarak ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir